11 Şubat 2008 Pazartesi

BAL SATIŞ STANTINDA SATIŞLAR İYİYDİTANITIM VE ÖRNEK OLSUN DİYE AÇTIGIM BAL STANDINDA BALLAR KAPIŞ KAPIŞ SATILDI HERKEZİN HİÇ TERETTÜT ETMEDEN BAL ALMASINDAKİ OLAY ÜRETİÇİNİN DİREK SATIÇI OLMASIYDI HERHALDE.
BİRDE BAL ÜRETİLİRKEN GÖSTERİLEN HİJYEN VE GIDA ÜRETİMİ YAPIYORUM DİYE HER KONUNUN SAĞLIKLI VE İNCE TAKİPLE YAPILMIŞ OLMASI DA SATIŞTA EN BÜYÜK ETKENDİ.
SONUÇ..ÜRETİLİRKEN SARFEDİLEN HİZMET VE VERİLEN DEGER ... SATILIRKENDE ALICILAR TARAFINDAN KABÜL GÖRMÜŞTÜ.

5 yorum:

ilhamiuyar dedi ki...

Sayın Çalık ,herişte güven duygusu çok önemli,birebir insanlarla diyoloğa geçtiğiniz zaman işlerin daha mükemmel olabileceği sizin yapmış olduğunuz girişimle ortaya çıkıyor,böyle teşebbüslerin çoğalması ve halkımıza kaliteli bal ve diğer ürünlerin sunulmasını hepberaber yapmalıyız,diye düşünüyorum.İşlerinizde başarılar,bol kazançlı satışlar,yaşamınızda sağlıklı ve huzurlu günler diler,saygılar sunarım.

PINARHİSARLI ARICI dedi ki...

ilhami bey insan paylaştıkça insan ve kardeş oluyor her türlü arıcılık ürün pazarlamada paylaşımda bilinizki yanınızdayım şu iletiyi bile almak beni mutlu ediyor ilgine teşekkür ederim
sağlıçakla kal

UĞUR KIRAN dedi ki...

Allah bereketinizi artırsın abi

PINARHİSARLI ARICI dedi ki...

ugur kardeşim allah seninde gönlüne göre versin arıların saglıklı, balın bol olsun, allağın selametide üstüne olsun
kal saglıçakla

Yalçın Sezer dedi ki...

Mehaba Ali Osman Bey,

İlkeli, dürüst ve olgun olmak size ne kadar yakışıyorsa, taktir edilmek, başarılardan başarıya koşmakta hakkınız. Bunları örüyor ve gururlanıyoruz. Sizi tanımanın keyfine varıyor, yolumuzdaki tüm engelleri bu birlikteki beraberlik ruhu ile ortadan kaldırılacağının örneğini verdiğniz için sizi tebrik ediyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Yalçın SEZER